Stylizacja paznokci

Szkolenie – Stylizacja paznokci

Stylizacja paznokci to nie tylko nasz zawód – to nasza pasja!

MAGIK Akademia Twojego sukcesu!

Jesteśmy dystrybutorem marki SPN Nails i NaiLac, dzięki czemu kursantki mają możliwość pracy na profesjonalnych produktach, ucząc  się od początku prawidłowych nawyków i techniki pracy w zawodzie stylisty paznokci.

10  powodów

dlaczego wybrać kurs stylizacji paznokci

w Magiku Magdaleny Perec:

1. Zajęcia na kursie podstawowym odbywają się na max. 4 kursantki.

Instruktor poświęca czas wyłącznie kursantkom.

2. Codziennie 8-10h dziennie  WYŁĄCZNIE z instruktorem.

3. Możliwość zostania po godzinach i obserwacji pracy przy 4 stanowiskach stylizacji paznokci w Magiku.

4. Zapoznanie z tajnikami MAGIKA – przyspieszenie techniki, usunięcie złych nawyków, chwyty ekspresowego podkładania form i podcinania.

5. ZAJĘCIA PRAKTYCZNE – kładziemy ogromny nacisk na odpowiednie przygotowanie i obróbkę żelu, gdyż jest to czynnik istotnie wpływający na wygląd i trwałość modelowanych paznokci. Nasze kursantki od pierwszych kroków nabywają „dobre nawyki” i wspaniale radzą sobie przy późniejszym, już samodzielnym modelowaniu paznokci po kursie.

W innych placówkach szkoleniowych uczysz się robić paznokcie na sobie!

Podczas bardzo intensywnych zajęć praktycznych, wykonasz odnowę paznokci i przedłużenie na formie. Poznasz tajniki zawodu stylisty paznokci – od techniki, znajomości produktów, pracy frezarką, doboru barw po problemy stylistek.

W Magiku na szkoleniu 3 dniowym wykonujesz pełne stylizacje na  min 1 modelce plus na sobie. Zdobienia na tipsach zabierasz ze sobą do domu.

6. Otrzymujesz od MAGIKA rewelacyjnie opracowane skrypty i dowiesz się wszystkich tajników co kryję sie pod pojęciem „STYLIZACJA PAZNOKCI”.

PONADTO masz możliwość korzystać u nas z czytelni i biblioteki jedyna taka placówka z taką inicjatywą dla kursantek!

7. Nasz Salon spełnia wszelkie wymogi UE. Zapewniamy stanowiska pracy, bogato  wyposażone w profesjonalny sprzęt, produkty i akcesoria do zdobień. Każda kursantka ma swoje osobne stanowisko do nauki i pracy – 2 lampy, frezarkę, pędzle, żele kolorowe i pełną ofertę produktów SPN Nails i NaiLac.

Wszystkie produkty do pracy podczas kursu zapewniamy w Magiku i jest to wliczone w cenę kursu. Zapewniamy również ciepły posiłek, zimne i ciepłe napoje, słodki poczęstunek.

8. Po zakończonym kursie każda kursantka otrzymuje od nas 5% rabatu na zakupy w hurtowni SPN MAGIK.

9. Ostatniego dnia w większości placówek jest tylko egzamin – NIE U NAS!

My prowadzimy intensywny kurs 3 dniowy w którym masz w bonusie Manicure hybrydowy! (osobno kurs kosztuje 450 zł, tutaj masz go u nas w pakiecie).

10. Nasze kursantki otwierają swoje gabinety w kraju i za granicą, a co najważniejsze – mają rzesze klientów! Wyszkoliliśmy już ponad 1000 kursantek!

Dołącz do najlepszych.

Skontaktuj się z nami!

Masz pytania? Śmiało, napisz do nas! :)

Wysyłanie

© magik.pila.pl 2016

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?