O nas

Akademia Zdrowia i Urody „MAGIK” – Magdalena Perec

Jesteśmy Firmą szkoleniową i gabinetem kosmetycznym z bardzo szerokim wachlarzem usług fryzjersko-kosmetycznych, dzięki któremu poznasz nową koncepcję piękna.

Nasz team, to wykwalifikowane, czynne zawodowo instruktorki.

Działamy na rynku kosmetycznym i szkoleniowym od 2005 roku.

Wiedza i ogromne doświadczenie w pracy, kiedy to z pasją codziennie upiększamy klientki salonu Magik + wieloletnia praktyka trenerska,  pozwala na najwyższym poziomie dbać o Nasze salonowe klientki oraz przekazywać wiedzę i doskonalić warsztat pracy przez nasze kursantki.

Pogłębiamy swoją wiedzę u mistrzów świata i błyskawicznie reagujemy na nowości ze świata i branży Beauty. Wszystkie zabiegi dla klientek w salonie oraz szkolenia, odbywają się na kosmetykach renomowanych Firm i najwyższej klasy sprzęcie kosmetycznym.

Prowadzimy profesjonalne szkolenia z zakresu stylizacji paznokci, perfekcyjnej hybrydy – manicure kombinowany, zdobnictwa paznokci, pedicure, rekonstrukcji paznokci, przedłużania i zagęszczania rzęs, zabiegów kosmetycznych i fryzjerstwa.

Szkolenia są realizowane wyłącznie na produktach SPN NAILS i NaiLac i uwieńczeniem firmowych certyfikatów SPN NAILS w wersji polsko i angielskojęzycznej.

Każde nasze szkolenie, dzięki skrupulatnej analizie potrzeb i identyfikacji kursantki,  „szyte jest na miarę” i dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych podopiecznych.

Nasz program, wykracza ponad tradycyjne formy szkoleń. Kładziemy  szczególny nacisk na maksymalną efektywność, jak największą ilość treningów na modelkach,  by zminimalizować późniejsze błędy, w już samodzielnej pracy naszych kursantek.

Nasze kursy mają perfekcyjnie przygotować do zawodu, przyszłe lub obecne kosmetyczki i stylistki paznokci, oraz maksymalnie poprawić sposób funkcjonowania ich salonów, poprzez znacznie zwiększenie  obrotów i maksymalne zadowolenie klientek!

Zapewniamy osobne sale szkoleniowe, materiały dydaktyczne, sprzęt , akcesoria oraz opiekę po zakończeniu szkoleń. Dodatkowo kursantki otrzymują kartę rabatową w sklepie stacjonarnym i na  www.spn-magik.pl

Poprzez ankietę poszkoleniową, badamy satysfakcję i efekty Naszych szkoleń oraz przyszłe oczekiwania i potrzeby kursantek, na bieżąco reagując na wszelkie sugestie.


MISJA

Klientkami salonu Magik są trzy grupy osób:

– klienci i klientki salonu Magik, którzy systematycznie korzystają z profesjonalnych usług i oferty naszych gabinetów,

– kursantki, czyli osoby fizyczne, które od podstaw zdobywają u nas umiejętności lub właścicielki gabinetów kosmetycznych i ich pracownice, które się u nas doszkalają.

– właścicielki gabinetów kosmetycznych kupujące u nas produkty SPN Nails i NaiLac, których jesteśmy wyłącznym dystrybutorem i instruktorami.

Misją naszej Akademii, jest wszechstronność, czyli:

–  upiększanie naszych klientek salonowych, dbanie o ich piękno ciała i ducha,

– wzmacnianie potencjału i kompetencji naszych kursantek, by prowadzone przez nie gabinety kosmetyczne, spełniały najwyższe standardy i poszerzało sie grono zadowolonych klientek,

– dostarczanie klientom doskonałej jakości produktów i usług w rozsądnej cenie.

Jesteśmy przekonani, że oferowany przez Nas szeroki wachlarz usług oraz wsparcie szkoleniowe i biznesowe, w rzeczywisty sposób przyczynia się do zadowolenia i  osiągania sukcesu naszych Klientów.

 WIZJA

Nasz Team to bardzo ambitne trenerki i kosmetyczki, których priorytetem jest powiększanie grona usatysfakcjonowanych Klientów, poprzez wykonywanie zabiegów i szkoleń na najwyższym poziomie.

Nasza kadra systematycznie podnosi swoje kwalifikacje u mistrzów z całego świata.

Magik Magdalena Perec to Akademia Twojego sukcesu!

  

MOTTO:  ,,Jeśli chcesz gdzieś dojść, najlepiej znajdź kogoś, kto już tam doszedł”

Robert Kiyosaki

Piękno to nasza pasja! Szukamy i zdobywamy wiedzę u najlepszych, dzieląc się wiedzą i umiejętnościami z naszymi klientami.

Nie musisz już szukać!

Zadbaj o swoje piękno!

Zaufaj Profesjonalistom i korzystaj z usług i szkoleń na najwyższym poziomie!

Skontaktuj się z nami!

Masz pytania? Śmiało, napisz do nas

Wysyłanie

© magik.pila.pl 2016   |   Created by Ka-Design.pl

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?