Załoga Magika

Załoga Magika

W dniu dzisiejszym zespół Magika to kompetentny, profesjonalny i miły personel. Łączymy wiedzę zdobytą na wielu szkoleniach z praktyką i długoletnim doświadczeniem a najnowszy sprzęt na jakim pracujemy, spełnia kryteria najbardziej wymagających klientów!

Dotychczasowe sukcesy zawdzięczamy rzetelnej i sumiennej pracy oraz oczywiście Wam – Paniom i Panom, lubiącym odwiedzać nasz salon, za co bardzo dziękujemy!

POZNAJ ZAŁOGĘ MAGIKA

Magdalena Perec

Magdalena jest dyplomowanym instruktorem marki SPN Nails .

Stylizacją paznokci zajmuje się od 2004 roku.

Z marką SPN Magdalena związana jest od samego początku, stylizacja paznokci to jej ogromna pasja i miłość!

Salon „Magik”  prowadzi od 2005 roku, oferując bardzo szeroki wachlarz usług, od zabiegów kosmetycznych dla klientek salonowych po  profesjonalne szkolenia z zakresu stylizacji paznokci żelem i Nail Art, prowadzone indywidualnie i grupowo. Prowadzi szkolenia na poziomie podstawowym i zaawansowanym,  które kończą sie certyfikatami marki SPN Nails. Jako pierwsza była promotorem i trenerem techniki one stroke  i autorką wielu artykułów w prasie branżowej „Paznokcie” i „Akademia Paznokcia”.

Po kursach zawsze służy pomocą o każdej porze dnia i nocy, mając świadomość, że początkujące stylistki borykają się z różnymi pytaniami i problemami.

Do MAGIKA zawsze można zadzwonić – jesteśmy jak SOS dla kursantek i pogotowie paznokciowe w jednym!

Uważa, że ćwiczenie czyni mistrzem i tak jak mówił Konfucjusz, jest zwolenniczką jego motta:  „Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować, nawet przez jeden dzień w swoim życiu”.

Cały czas dąży do perfekcji, podnosi swoje kwalifikacje, biorąc udział w szkoleniach, pokazach i warsztatach stylistów i szkoleniowców światowej klasy.

Placówka szkoleniowa Magik wpisana jest do:

  RIS pod nr 2.30/00193/2007.

– ewidencji szkół i placówek niepublicznych powiatu pilskiego pod nr 02/07.

„MAGIK” Magdalena Perec, kształcenie ustawiczne w formach pozaszkolnych. Niepubliczna Placówka Oświatowa.

Oprócz stylizacji paznokci Magdalena zajmuje się pomocą kursantkom i właścicielkom gabinetów kosmetycznych,  przy pozyskiwaniu środków z dotacji UE na szkolenia kosmetyczne w salonie Magik. Ukończone studia ekonomiczne na wydziale Ekonomii, są pomocne przy pomocy marketingowej i Public Relations dla naszych kursantek.

Anzhela Smyk

Polskojęzyczna, bardzo zdolna rodowita Ukrainka i dyplomowany instruktorem marki SPN Nails  w Akademii „MAGIK” Magdalena Perec. Autorka prestiżowych prac i artykułów w pismach branżowych „Paznokcie” i „Akademia Paznokcia”.

Anzhela jest instruktorem Firmy „MAGIK”, która od 2005 roku jest placówką szkoleniową i dystrybutorem SPN Nails i Nailac, firm oferujących produkty do stylizacji paznokci dla profesjonalistów.

Absolwentka wydziału kształcenia o specjalności pedagogika i metody nauczania sztuk plastycznych w Tarnopolskim Państwowym Instytucie pedagogicznym.

Anzhela to bardzo utalentowana,  z idealnym podłożem pedagogicznym trenerka Magika, która prowadzi szkolenia indywidualne i grupowe z tematyki:

– Szkolenia podstawowe żel + manicure hybrydowy,

– Doszkolenia techniczne kształty (Pipe, Kwadrat, Migdał salonowy, Migdał współczesny),

– Pedicure specjalistyczny (usuwanie odcisków, modzeli, pielęgnacja popękanych pięt, protetyka płytki paznokciowej),

– French Konstrukcyjny.

Anzhela  jest perfekcjonistką w każdym calu. W pełni profesjonalnie opracowała metodykę szkoleń z zakresu malowania twarzy i doszkolenia technicznego, sama opracowując rysunki techniczne do wielu szkoleń w Magiku.

Autorka wielu nowych programów szkoleniowych w Akademii Magik.

Perfekcjonistka i trener w technikach zdobnictwa:

– Master Face poziom zaawansowany,

– Zdobienia płaskie twarze i zwierzęta poziom zaawansowany,

– Luksusowe zdobienia 3D,

– Mix zdobień Kolory,

– LATO Motyle i kwiaty,

– Zdobienia karnawałowe,

– Zaawansowane zdobienia Aerografem.

Anzhela uwielbia metodę żelową, perfekcyjną hybrydę i różnego rodzaju zdobienia. Cały czas dąży do perfekcji, podnosi swoje kwalifikacje, biorąc udział w szkoleniach, pokazach i warsztatach stylistów i szkoleniowców światowej klasy takich jak: Viktorija Borovikowa, Anita Podoba, ODI Olesya and Diana i wiele innych.

Szeroka oferta produktów SPN Nails I NaiLac, pozwala Anzheli na tworzenie nowych programów szkoleń, na najwyższym poziomie technicznym i artystycznym. Na bieżąco reaguje na trendy w branży paznokciowej, dostosowując programy szkoleń w Magiku wraz z kierownikiem szkoleń Magdaleną Perec –  dla najbardziej wymagających kursantek.

Placówka Magik jest placówką szkoleniową z ponad 1200 wyszkolonymi kursantkami, które prężnie prowadzą po naszych szkoleniach salony w Polsce i za granicą.

Anna Tokarczyk

Ania pracuje w Magiku od 2015 roku.

Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogiki i Administracji na kierunku Kosmetologii, jest specjalistką w Magiku w dwóch dziedzinach:

– opiekunem klientów salonowych z zakresu podologii i trenerem z zakresu pedicure medycznego, rekonstrukcji  i protetyki paznokci oraz klamer na wrastające paznokcie,

  opiekunem i trenerem przedłużania, zagęszczania rzęs 1:1 oraz metody objętościowej 2-3D.

Od 2015 roku specjalizuje się nie tylko jako trener szkoleniowec, ale głównie specjalista z dziedziny problematyki stóp, pomagając pilanom i pilankom z odciskami, wrastającymi paznokciami czy stopą cukrzycową.

Specjalista programu ZDROWE NOGI i licencjonowana kosmetyczka z korekcji wrastających paznokci metodą VHO – OSTHOLD, Gehwol Zdrowe Nogi.

Ania cały czas dąży do perfekcji i podnosi swoje kwalifikacje, biorąc udział w szkoleniach, sympozjach i warsztatach nt. stopy cukrzycowej i trudnych przypadków w obrębie stóp.

Współpracuje z firmą Miralex Gehwol, Kerpro, Camillen  i Podomed – największych autorytetów  w dziedzinie podologii w praktyce.

W pełni profesjonalna, doświadczona kosmetolog, której pomoc klientom w ich problemach ze stopami jest nieoceniona.

Dorota Mrozewska

Dorota to nie tylko kosmetyczka z ogromnym ponad 10 letnim doświadczeniem, to przede wszystkim wspaniała kobieta z duszą, której ręce i miłość do ludzi sprawiają, że zabiegi i szkolenia to raj na ziemi.

Szkolenia i zabiegi w gabinecie kosmetycznym Magik,  z kosmetyczką i  trenerem Panią Dorotą to:

– komfortowe warunki pracy, w gabinetach na najwyższej klasy sprzęcie i kosmetykach renomowanych firm,

– przekazanie ogromu posiadanej wiedzy i odp. na wiele nurtujących kursantki pytań z dziedziny dermatologii i kosmetologii,

– szkolenia maksymalnie 2 osobowe, podczas których główny nacisk stawiamy na zajęcia praktyczne,

– doradztwo, pomoc i konsultacje po szkoleniu.

Pani Dorota pomimo ogromnej wiedzy i profesjonalizmu, cały czas podnosi swoje kwalifikacje, poprzez udział w szkoleniach, wykładach i sympozjach kosmetycznych, cały czas doprowadzając swój warsztat pracy do perfekcji.

Zapraszamy do naszego Gabinetu kosmetycznego Magik, gdzie zatrzyma się czas i poczujesz się jak za użyciem magicznej różdżki.

W grudniu 2017 roku Pani Dorota Mrozewska odbyła szkolenie z Makijażu permanentnego w DERMOCLUB Gryfice, koszt szkolenia 5.000 pokryty był z dotacji z PUP ze środków KFS, 3.000 środki własne „MAGIK”.

Fryzjer stylista:

Klaudia Piwkowska

Fryzjer stylista z wieloletnim doświadczeniem, które zdobywała w prestiżowych salonach fryzjerskich w Pile. Doświadczenie ponad 9 lat w zawodzie. Pełna pasji do zawodu, absolwentka Akademii Babicz. Posiada uznanie wśród wielu klientek salonu Magik.

Agnieszka Masion-Zamorska

menager salonu Magik.

Doskonale zorganizowana, subtelna i niezawodna prawa ręka szefa.

Opiekun klienta detalicznego i hurtowego.

Skontaktuj się z nami!

Masz pytania? Śmiało, napisz do nas! :)

Wysyłanie

© magik.pila.pl 2016

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?