Klamry na wrastające paznokcie

Zdrowe stopy. Pielęgnacja kluczem do dobrego samopoczucia!

Brak troski o ręce i stopy widać jak na dłoni. Ich wygląd świadczy o kulturze i higienie osobistej człowieka. Są naszą wizytówką, jednym z najbardziej widocznych atrybutów urody i wymagają szczególnej pielęgnacji. W tym artykule omówimy klamry na wrastające paznokcie.

Stopy, które tak ciężko pracują niosąc nas przez cały dzień, nie zawsze w wygodnym obuwiu, zasługują na to, by raz na jakiś czas zafundować im odrobinę luksusu. Dlatego w naszym salonie tak duży nacisk kładziemy na ich prawidłową pielęgnację.

JAKO GABINET POWSZECHNEGO PROGRAMU „ZDROWE NOGI” oferujemy Państwu bezbolesne i sterylne leczenie:

 • wrastających i zrogowaciałych paznokci
 • nagniotków (odcisków)
 • modzeli
 • twardych i pękających pięt
 • profesjonalne doradztwo i diagnozowanie

JAKO JEDYNY SALON W PILE POSIADAMY LICENCJE FIRMY GEHWOL NA ZAKŁADANIE KLAMER DRUTOWYCH NA WRASTAJĄCE PAZNOKCIE.

PEDICURE – jest to wyjątkowo przyjemny i komfortowy zabieg!

PEDICURE KOSMETYCZNY – dla osób bardzo dbających o stopy, właściwie potrzebujących samej kosmetyki i odświeżenia oraz zrobienia pięknego wyprowadzenia paznokci stóp, pomalowania i ozdobienia.

PEDICURE LECZNICZY – zadbane stopy nie tylko ładnie wyglądają i przyciągają wzrok, ale są najlepszym wizerunkiem naszego zdrowia. Dlatego też oferujemy Państwu bezbolesne i sterylne rozwiązanie wielu problemów.

Najnowocześniejszym sprzętem i specjalistycznymi preparatami firmy GEHWOL jesteśmy w stanie zapobiec infekcjom stóp oraz ulżyć w takich problemach jak:

 • wrastające paznokcie (klamry korygujące)
 • odciski, modele
 • zrogowaciały i pękający naskórek
 • bolące i zmęczone stopy
 • pocące się stopy
 • grzybica stóp
 • nieprzyjemny zapach stóp
 • pękające stopy
 • zimne stopy
 • ciężkie i zmęczone nogi
 • kruche i łamliwe paznokcie

Wszystko co najlepsze dla Państwa stóp.


Wrastający paznokieć. Zastosowanie klamry na wrastające paznokcie daje gwarancję wyeliminowania problemu.
 

Najczęstsze problemy, z jakimi uporasz się przy naszej pomocy to:

ODCISKI – to miejsca nadmiernie zrogowaciałego naskórka, które jest reakcją na stały ucisk i tarcie. Często jest wyraźnie odgraniczony i ma twardy trzpień, który wrasta w miękkie tkanki. Zdarza się, że trzpień powoduje ból i dociera nawet do okostnej. Tak zaawansowany odcisk może utrudniać chodzenie i powoduje duży dyskomfort.

W MAGIKU stosujemy specjalistyczne urządzenia, nowoczesne frezy i wiertła, które minimalizują niebezpieczeństwo skaleczenia. Jest to skuteczna i sprawdzona metoda usuwania odcisków.

MODZELE – to również miejsce nadmiernie zrogowaciałego naskórka. Zwykle jest wyraźnie odgraniczony jednak nie ma twardego trzpienia. Powierzchnia modzela ma żółtawy kolor i i często jest większa niż w przypadku odcisków. Szybko i bezpiecznie, bezboleśnie ścieramy powierzchnię modzeli – zrogowaciały naskórek nie jest ścinany tylko ścierany, dzięki czemu modzel nie odnowi się zbyt szybko.

WRASTAJĄCE PAZNOKCIE – to bardzo bolesny problem. Kiedyś jedyną formą leczenia było chirurgiczne zrywanie paznokcia. Ta metoda okazała się mało skuteczna. Nie można w ten sposób zlikwidować przyczyny wrastania paznokci. Po odrośnięciu paznokieć zaczyna wrastać ponownie.
Gabinet Piękne Stopy proponuje bezbolesną, skuteczną metodę leczenia wrastających paznokci.

KLAMRY KORYGUJĄCE – Zabieg jest bezbolesny i krótki. Klamra nie przeszkadza na co dzień i zrasta się razem z paznokciem.

REKONSTRUKCJA PAZNOKCI – Bardzo często zdarza się, że paznokcie u stóp ulegają trwałemu uszkodzeniu (lub uszkodzeniu czasowemu – odnowa paznokcia trwa ok. pół roku).
W MAGIKU proponujemy rekonstrukcję płytki paznokciowej czyli odtworzenie płytki uszkodzonego paznokcia, która może być wykonana metodą Fiberglasslub Nagelmasse lub żelem UV. Pedicurzystka decyduje, która z tych metod będzie zastosowana.

Jeśli uszkodzenie płytki paznokciowej nie jest trwałe to pod zrekonstruowaną warstwą będzie odrastał zdrowy paznokieć.
Jeśli paznokieć jest trwale uszkodzony, a zależy nam na ładnym wyglądzie płytki paznokciowej to rekonstrukcję trzeba powtarzać regularnie (np. tak jak robi się to w przypadku odnowy tipsów). Bardzo ważna jest profilaktyka i odpowiednia pielęgnacja. Dobranie właściwego obuwia pozwoli na uniknięcie kłopotliwych i bolesnych odcisków. W MAGIKU specjalistka doradzi Państwu jak dbać o stopy, jakie stosować kosmetyki i opatrunki ochronne (poduszeczki, plastry). Warto zakupić także właściwe kosmetyki do pielęgnacji stóp, których szeroką ofertę posiadamy w salonie i w sklepie internetowym Magik.

Zapraszamy

Skontaktuj się z nami!

Masz pytania? Śmiało, napisz do nas! :)

Wysyłanie

© magik.pila.pl 2016

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?