One stroke

One stroke

Czas trwania szkolenia: 1 dzień
Kurs w grupach 1-2 osobowych max 5h
Kurs w grupach 3-6 osób max 7h
Na szkoleniu łączymy 1 i 2 stopień – malowanie pędzlami „0”, „2” i płaskimi. Zaczynamy jak w szkole, na kartkach, ćwiczenia konkretnych ruchów ręki. Po opanowaniu techniki przyciskania, odpuszczania i malowania jednym ruchem cieniujemy tła na tipsach i malujemy kompozycje z róż, pąków, maków, słoneczników, różnego typu liści – liście proste i wysuszone.  etc.)
Malujemy najlepszymi pędzlami z Ukrainy, na których pracują mistrzynie tej techniki. Nasz autorski program szkolenia z one stroke to połączenie technik i szkoleń, których Magdalena Perec uczyła się w Charkowie na Ukrainie, czerpiąc od nich swoich instruktorów wzory i inspiracje.  Pędzle kupują u nas instruktorki innych firm, są idealne do techniki one stroke. Jeśli kursantka nie ma swoich pędzli może u nas zakupić zestaw 5 szt do one stroke z Ukrainy w cenie 45 zł.
Pracujemy na farbach Polycolor lub na farbach UV SPN.
Będziesz miło zaskoczona, że jesteś tak zdolna i potrafisz szybko i perfekcyjnie zrobić tak niesamowite zdobienia jak za pociągnięciem Magicznej różdżki. Farby Polycolor i farby UV SPN można u nas zakupić.
Podczas kursu dasz upust swojej wyobraźni i fantazji. Nauczymy Cię harmonii barw, doboru i łączenia kolorów tak, aby współgrając ze sobą dawały niepowtarzalny i mistrzowski design.
Jednak technika one stroke wymaga ćwiczeń, na kartkach pokazujemy techniki malowania, najpierw na białych kartkach technika przyciskania i odpuszczania pędzla, potem na czarnych już technika one stroke, by kursantka po szkoleniu mogła szlifować technikę i precyzję swoich kwiatów. Technika one stroke nie jest łatwą sztuką i tak jak ze stylizacją paznokci dochodzi sie do wprawy tak samo tutaj – trzeba ćwiczyć, by dojść do perfekcji.
Cena 350 zł brutto

Cena obejmuje:
pełen program, wyżywienie – 1 ciepły posiłek lub sałatka, kawa, herbata lub zimne napoje, słodki poczęstunek, dyplom uczestnictwa w jez. angielskim SPN Nails.

Skontaktuj się z nami!

Masz pytania? Śmiało, napisz do nas

Wysyłanie

© magik.pila.pl 2016   |   Created by Ka-Design.pl

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?